Uludağ Otomotiv | Oto Servis | Bakım Onarım | Yol Yardımı | Araç Servisi

Telefon Numaralarımız: (0212) 466 40 19 - (0532) 733 23 94

Uludağ Otomotiv, Oto servis ;'Ekspertiz’, ‘Sigorta’, ‘Tescil’, 'Aksesuar’, ‘Araç Görünüm Yenileme, ‘Mekanik’, 'Kaporta ve Boya', 'Elektrik ve Elektronik Araç Arızaları', 'Pasta Cila ve Boya Koruma' vb. hizmetler sunulmaktadır. Uludağ Oto Servis, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve mükemmeliyetçi yaklaşımı ile araç servisini sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca 'Ücretsiz Ekspertiz' ile 2 El Araçlarınızın alımında size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

 Müşteri Memnuniyeti

Araçlarınızın bakım, onarım, boya, kaporta, mekanik, elektrik vb arızalarında kimi zaman yerinde, kimi zamanda sizi yormadan araçlarınızı servisimize getirerek gerekli onarım işlemlerinizi bir telefon kadar yakınınıza getirmekteyiz
 

 Ekspertiz

2. El’de en güvenilir araçlar sizinle buluşmadan önce tepeden tırnağa inceleniyor. Kaporta ve boyanın yanı sıra; motor aksamı, araç içi ve dışı bakımı ile birlikte, gerekli test ve kontrolleri yapılıyor, mevcut durumu tüm ayrıntılarıyla tespit ediliyor.


  Garanti

Yapılan onarım veya işlemleriniz orijinal parça kullanılarak garanti altına alınmaktadır. Aynı durumlarda oluşacak sorunlarda onarımlarınız ücretsiz yapılacaktır.

 Sigorta

Anlaşmalı sigorta şirketleri ile kaza sonrasında sizi uğraştırmadan ve yormadan gerekli işlemler tarafımızdan yapılacak olup sizi sadece imza atmak ve aracınızı almak için rahatsız edeceğimizi belirtmek iteriz.

 Muayene & Kontrol

Araçlarınızın muayene öncesi kontroller ücretsiz yapılacak olup, istenirse sizin adınıza muayeneye de götürme hizmetimiz vardır.

 Aksesuar

Araçlarınız için gerekli olan aksesuar ve parçalarınızın boyası, montajı tarafımızca yapılmaktadır.

 Araç Görünüm Yenileme

Aracınızın boyasında oluşan kötü, soluk veya çizik durumlarına karşı araç boya yenileme, pasta cila ve boya koruma hizmetleri "3m" ve "meguilars" malzemelerle yapılmaktadır.

Home Hakkımızda

Bizi Takip Edin

Adres & Telefon

Adres :Limon Çiçeği Sok. No: 2 Kartaltepe Mh. İncirli Bakırköy

Tel: (0212) 466 40 19 - (0532) 733 23 94